Nasze pieski do bezpłatnej adopcji

 (link otworzy duże zdjęcie)

Osobą przyjmującą zgłosenia o bezdomności zwierząt z terenu gminy Dmosin jest inspektor ds. dróg publicznych, leśnictwa i ochrony środowiska Urzędu Gminy w Dmosinie - Andrzej Świniarski, tel. 696 049 955 (całodobowy) zajmujący się między innymi sprawami ochrony zwierząt.

Bezdomne psy z terenu Gminy Dmosin do bezpłatnej adopcji!

Serdecznie zapraszamy - zaadoptuj prawdziwego przyjaciela!

Poniżej publikujemy zdjęcia psów przeznaczonych do adopcji. Po kliknięciu na zdjęcie uzyskamy fotografię psa wraz z jego opisem oraz numerem identyfikacyjnym "chipu".

Wszystkie adopcje odbywają się w schronisku „Hotel dla Zwierząt i Ptactwa Domowego” Longina Siemińskiego Łódź ul.Kosodrzewiny 56 lok. 2, Wojtyszki gm. Brąszewice i są bezpłatne. Nowi właściciele odbierają psy zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym i wściekliźnie, odrobaczone, wykastrowane bądź wysterylizowane, oznaczone czipem z numerem identyfikacyjnym wpisywanym przy adopcji do rejestru safe animal.

Szczegółowych informacji udziela pracownik Urzędu Gminy Dmosin Pan Andrzej Świniarski. Chętnych do adopcji piesków z terenu Gminy Dmosin prosimy o kontakt pod nr tel. 46 874 62 94 wew. 25 w godz. pracy urzędu, lub tel. kom. 696 049 955 lub mail: drogi@dmosin.pl

Opublikowano: 20 stycznia 2016 14:30

Kategoria: Ogłoszenia

Zdjęcia:

Wyświetleń: 8350

Gmina Dmosin

Realizacja: IDcom.pl