Zapraszamy do zgłoszenia na bezpłatne szkolenia organizowane dla Mieszkańców Gminy Dmosin

Szanowni Państwo,

informujemy, iż Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przekazało do Urzędu Gminy Dmosin oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Dmosinie  informację o możliwości przystąpienia do projektu grantowego „Gmina na czasie”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Projekt  ma na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób w wieku 25 – 65 lat, w ramach którego gmina może ubiegać się o grant na realizację na swoim terenie Mikroprojektu szkoleniowego, którego uczestnikami byliby mieszkańcy gminy, a tematyka szkoleń może obejmować takie zagadnienia jak:

1) Rodzic w internecie.

2) Mój biznes w sieci.

3) Moje finanse i transakcje w sieci.

4) Działam w sieciach społecznościowych.

5) Tworzę własną stronę internetową.

6) Rolnik w sieci.

7) Kultura w sieci.

W związku z powyższym koniecznym jest określenie, ile osób w gminie Dmosin może być zainteresowana wyżej wymienionymi szkoleniami. Informacja ta jest kluczowa, gdyż faktyczna ilość osób biorących udział w ramach Mikroprojektu jest podstawą do przystąpienia do projektu a w kolejności do jego rozliczenia. Jedna osoba może być tylko raz przeszkolona w ramach Mikroprojektu.

Prosimy wszystkie zainteresowane osoby o zgłaszanie się najpóźniej do dnia 9 stycznia 2019 r. pod numerami telefonu 46 874 62 30 lub 46 874 62 94 ( w godzinach od 8:30 do 15:30) ze wskazaniem, którym szkoleniem jest zainteresowana. Udział jest bezpłatny.

 

 

 

 

Opublikowano: 02 stycznia 2019 15:49

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 363

Gmina Dmosin

Realizacja: IDcom-jst.pl